Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Pasirašyta sutartis dėl projekto įgyvendinimo

2010 m. balandžio 9 d. pasirašyta projekto ,,VšĮ Šilutės ligoninės teikiamų paslaugų kokybės gerinimas modernizuojant ambulatorinių, ambulatorinės reabilitacijos, priėmimo-skubios pagalbos skyriaus, dienos chirurgijos, palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugų infrastruktūrą" projekto kodas Nr. VP3-2.1-SAM-10-V-01-025 finansavimo ir administravimo sutartis.

Projektą įgyvendinančios šalys

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija
VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra
VšĮ Šilutės ligoninė
   

      Projekto biudžete nustatyta didžiausia Projekto tinkamų finansuoti išlaidų suma - 4.431.000,00 Lt (keturi milijonai keturi šimtai trisdešimt vienas tūkstantis litų 00 ct).

     Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga yra 2012 m. vasario 29 d.

Projekto aprašymas

     2006-2008 m. Šilutės rajone mirtingumo 1000-iui gyventojų rodiklis ženkliai viršijo Lietuvos vidurkį, todėl galima teigti, kad Šilutės rajone sveikatos priežiūros paslaugų kokybė yra nepakankama. Didėjantis vyresnio amžiaus žmonių skaičius lyginant su 2006/2007 m. lemia palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugų poreikio didėjimą. VšĮ Šilutės ligoninė yra pagrindinė įstaiga Šilutės rajono ir Pagėgių savivaldybės gyventojams teikianti antrinio lygio ambulatorines ir stacionarines bei pirminio lygio slaugos ir palaikomojo gydymo sveikatos priežiūros paslaugas. Bloga ambulatorinėms, ambulatorinės medicininės reabilitacijos paslaugoms teikti skirtų patalpų būklė, fiziškai ir morališkai pasenusi, reikalaujanti didelių investicijų į atnaujinimą bei papildymą medicininė įranga sąlygoja nepakankamą VšĮ Šilutės ligoninės teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų kokybę, todėl yra inicijuojamas šis projektas. Projekto tikslas – gerinti asmens sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą VšĮ Šilutės ligoninės pacientams.Projekto tikslinė grupė - VšĮ Šilutės ligoninės pacientai ir darbuotojai.Projekto metu atlikus ambulatorinių paslaugų patalpų kapitalinį remontą, ambulatorinės reabilitacijos patalpų rekonstravimą, dienos chirurgijos patalpų remontą, įsigijus naujos medicininės įrangos, VšĮ Šilutės ligoninės pacientams pagerės ambulatorinių, ambulatorinės reabilitacijos, priėmimo-skubios pagalbos, palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugų kokybė ir prieinamumas, pradėtos teikti dienos chirurgijos paslaugos. Todėl ilgės Šilutės raj. ir Pagėgių sav. gyventojų darbingas amžius ir gyvenimo trukmė, greičiau bus atstatomas prarastas darbingumas, gerės gyvenimo kokybė. Be ES paramos tokios apimties projektas negalėtų būti įgyvendintas dėl lėšų stokos. Įgyvendinus projektą sveikatos priežiūros paslaugų kokybė ir prieinamumas pagerės ne mažiau kaip 20670 VšĮ Šilutės ligoninės pacientams.

 

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt

Sekite mus

facebook logos PNG19751


.2


Informuojame,

kad dėl išankstinės registracijos palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugoms gauti galima kreiptis
tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

į svetaine plakatas korupcija thumb medium400 0