Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Siekiant apsisaugoti nuo koronaviruso svarbiausia – atsakingas elgesys

Stebint epidemiologinę situaciją rajone, Šilutės ligoninės medikų bendruomenė ragina gyventojus būti atsakingiems ir laikytis visų būtiniausių saugumo priemonių: dėvėti apsaugines veido kaukes, laikytis saugaus atstumo, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, rankų higienos. Šiuo sudėtingu visiems metu svarbiausia – visų susitelkimas ir atsakingas elgesys.

Medikai ragina gyventojus vengti bet kokių kontaktų, šventes sutikti tik pačių artimiausių žmonių rate, o lengvus COVID-19 ligos simptomus jaučiantys pacientams gydymą tęsti namuose su šeimos gydytojo priežiūra.

Artėjančių švenčių ir nedarbo dienomis veiks ir mobilusis patikros punktas – 2020 m. gruodžio 24-26 dienomis, 2021 m. sausio 2 d. nuo 8 val. iki 12 val. dienos. 

Visi gydymo įstaigos darbuotojai dirba įtemptomis sąlygomis, nes kasdien turi maksimaliai ne tik patys saugotis koronaviruso infekcijos, bet ir apsaugoti kitus, kad būtų suteikta visa pacientams reikiama pagalba. Todėl saugumo reikalavimų laikymasis padės apsaugoti save ir artimuosius, palengvins medikų darbą.

Gruodžio 22 dienos duomenimis, Šilutės ligoninėje gydoma 20 koronaviruso infekcija sergančių pacientų. COVID-19 skyriuje gydomi vidutinio sunkumo ir sunkios sveikatos būklės pacientai.

COVID-19 skyriuje iš viso įrengtos 25 lovos su deguonies tiekimu, papildomai deguonies įranga įvesta Priėmimo-skubios pagalbos ir Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuose.

Karantino metu, kuris pratęstas iki 2021 m. sausio 31 d., Šilutės ligoninėje teikiama būtinoji, ambulatorinė ir stacionarinė pagalba, išskyrus Fizinės medicinos ir reabilitacijos paslaugas.

Konsultacinėje poliklinikoje paslaugos teikiamos tiek kontaktiniu būdu, tiek nuotoliniu. Nuotoliniu būdu išrašomi vaistai ir medicinos pagalbos priemonės, nedarbingumo pažymėjimai. Pacientų konsultacijos vyksta rečiau, kas 1 valandą, siekiant apsaugoti tiek darbuotojus, tiek pacientus nuo susirgimo koronavirusu. Karantino metu draudžiamas pacientų lankymas.

 Šilutės ligoninės inf. 

 

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt

Sekite mus

facebook logos PNG19751


.2


Informuojame,

kad dėl išankstinės registracijos palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugoms gauti galima kreiptis
tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

į svetaine plakatas korupcija thumb medium400 0