Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Kineziterapeutė Indrė Toleikytė: „Darbas su sunkiais ligoniais reikalauja pasiaukojimo, meilės ir užuojautos kitam”

rsz indre1Šilutiškė kineziterapeute Indrė Toleikytė dar tik antri metai dirba VšĮ Šilutės ligoninėje. Jauna, 25-erių metų, mergina Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje kasdien rūpinasi sunkiais ligoniais.

Rūpinantis senyvo amžiaus ligoniais reikia ne tik profesinių žinių, bet ir asmeninių savybių: drąsos, nuoširdumo, žmogiškumo... Gal daugelis jaunų žmonių nė neįsivaizduotų savęs Indrės vietoje, tačiau mergina tikina esanti patenkinta savo darbu. 

 

Skaityti daugiau...
 

Šilutės ligoninės gydytojų profesionalumas nuvijo mirtį

"Šilutės ligoninės gydytojai mane ištraukė iš ano pasaulio. Nėra žodžių, kuriais galėčiau apsakyti savo dėkingumą. Lenkiuosi jiems už išgelbėtą gyvybę, už tai, kad vėl esu su savo šeima ir artimaisiais", - sakė šilutiškis Petras Doržėjevas.

Skaityti daugiau...
 

Šilutės ligoninės gydytojai susipažino su Turkijos sveikatos apsaugos sistema

VisiSpalio mėnesį  Šilutės gydytojai kartu su juos lydinčiu rajono vicemeru Algiu Bekeriu lankėsi Turkijoje, šalies pietuose įsikūrusiame Alanijos mieste. Pažintinio vizito metu gydytojai bendravo su Alanijos valstybinės ligoninės atstovais, medikais, aplankė Alaaddino Keykubato universiteto (ALKU) Alanijos mokymo ir tyrimų ligoninę, odontologijos centrą, privačią ligoninę bei neįgaliųjų reabilitacijos centrą.

Skaityti daugiau...
 
Warning: getimagesize(images/stories/naujienos/2017/10/Reanimacijos-skyrius.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/siluteslig/domains/silutesligonine.lt/public_html/neigalus/plugins/content/smartresizer.php on line 244

Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyrius gyvuoja 20 metų

Reanimacijos-skyriusSpalio 3-iąją Šilutės ligoninės konferencijų salėje rinkosi visa bendruomenė pasveikinti Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus kolegų 20-mečio proga. Tądien, nuo pirmos skyriaus įsikūrimo dienos, jam vadovaujanti gydytoja Audronė Pikžirnienė ne tik pristatė skyraus veiklą, bet ir dėkojo: „Sakoma, kad žmogus sukurtas gyventi ne vienas ir ne sau. Mes irgi būtume niekas, jei nebūtų ligoninėje Jūsų, kolegų, kitų skyrių... Džiaugiamės, kad esame Jums reikalingi, dėkojame visada už pagalbą, kurią jaučiame bendraudami su Jumis“.

Skaityti daugiau...
 
Warning: getimagesize(images/stories/naujienos/2017/10/Saskrydis.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/siluteslig/domains/silutesligonine.lt/public_html/neigalus/plugins/content/smartresizer.php on line 244

Esame draugiška bendruomenė

Saskrydis

 

 

Mūsų ligoninėje dirba profesionalūs, atsidavę darbui, atsakingi sveikatos priežiūros specialistai, gydytojai, kurie ne tik rūpinasi savo pacientų sveikata, diskutuoja svarbiomis temomis, bet ir mėgsta aktyvų sportą. Praėjusį mėnesį ligoninės kolektyvas surengė sportines varžybas – žaidė krepšinį, tinklinį ir sugebėjimus demonstravo „Tinginio“ – pagalvės į tolį rungtyje. Tiesa, ligoninės administracija irgi nepasidavė – kartu savo jėgas išbandė įvairiose rungtyse.

Skaityti daugiau...
 
More Articles...
Puslapis 9 iš 40

Ligoniu kasa

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt


.2


Informuojame,

kad  Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje nėra laisvų vietų.
Palaikomojo gydymo ir s slaugos skyriaus tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga


Padėkos
 

-------------------------

Dėkojame Chirurgijos-traumatologijos skyriaus gydytojams ir slaugytojoms už profesionalų darbą ir rūpestingumą. Linkime Jums ir kitiems Šilutės ligoninės darbuotojams sėkmės.

Pacientai 

  >>

-------------------------

Padėkas siųsti
el.p. padeka@silutesligonine.lt

 

 

Ligonines-Zemelapis