Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Šilutės ligoninės gydytojai susipažino su Turkijos sveikatos apsaugos sistema

VisiSpalio mėnesį  Šilutės gydytojai kartu su juos lydinčiu rajono vicemeru Algiu Bekeriu lankėsi Turkijoje, šalies pietuose įsikūrusiame Alanijos mieste. Pažintinio vizito metu gydytojai bendravo su Alanijos valstybinės ligoninės atstovais, medikais, aplankė Alaaddino Keykubato universiteto (ALKU) Alanijos mokymo ir tyrimų ligoninę, odontologijos centrą, privačią ligoninę bei neįgaliųjų reabilitacijos centrą.

Skaityti daugiau...
 
Warning: getimagesize(images/stories/naujienos/2017/10/Reanimacijos-skyrius.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/siluteslig/domains/silutesligonine.lt/public_html/neigalus/plugins/content/smartresizer.php on line 244

Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyrius gyvuoja 20 metų

Reanimacijos-skyriusSpalio 3-iąją Šilutės ligoninės konferencijų salėje rinkosi visa bendruomenė pasveikinti Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus kolegų 20-mečio proga. Tądien, nuo pirmos skyriaus įsikūrimo dienos, jam vadovaujanti gydytoja Audronė Pikžirnienė ne tik pristatė skyraus veiklą, bet ir dėkojo: „Sakoma, kad žmogus sukurtas gyventi ne vienas ir ne sau. Mes irgi būtume niekas, jei nebūtų ligoninėje Jūsų, kolegų, kitų skyrių... Džiaugiamės, kad esame Jums reikalingi, dėkojame visada už pagalbą, kurią jaučiame bendraudami su Jumis“.

Skaityti daugiau...
 
Warning: getimagesize(images/stories/naujienos/2017/10/Saskrydis.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/siluteslig/domains/silutesligonine.lt/public_html/neigalus/plugins/content/smartresizer.php on line 244

Esame draugiška bendruomenė

Saskrydis

 

 

Mūsų ligoninėje dirba profesionalūs, atsidavę darbui, atsakingi sveikatos priežiūros specialistai, gydytojai, kurie ne tik rūpinasi savo pacientų sveikata, diskutuoja svarbiomis temomis, bet ir mėgsta aktyvų sportą. Praėjusį mėnesį ligoninės kolektyvas surengė sportines varžybas – žaidė krepšinį, tinklinį ir sugebėjimus demonstravo „Tinginio“ – pagalvės į tolį rungtyje. Tiesa, ligoninės administracija irgi nepasidavė – kartu savo jėgas išbandė įvairiose rungtyse.

Skaityti daugiau...
 
Warning: getimagesize(images/stories/naujienos/2017/10/Korupcija.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/siluteslig/domains/silutesligonine.lt/public_html/neigalus/plugins/content/smartresizer.php on line 244

Svečiai iš ministerijos susipažino su naujais ligoninės gydytojais

KorupcijaŠių metų rugsėjo 28 dieną VšĮ Šilutės ligoninėje lankėsi Sveikatos apsaugos ministro A. Verygos patarėjai, Nendrė Černiauskaitė ir Audrius Daunoravičius. Tądien SAM atstovai susipažino su Šilutės ligoninės naujais gydytojais.
Kartu su jais diskutavo tema „Aktualūs korupcijos prevencijos klausimai“ bei aiškinosi, kaip spręsti problemas, su kuriomis susiduria įstaiga dirbant su e. sveikatos informacine sistema. „E. sveikata yra vienas iš kirtinių elementų, kuris užtikrins skaidrumą ir palengvins gydytojams darbą. Žvelgiant į jau pasiektus rezultatus, matomas per pusmetį stiprus proveržis ne vienoje šalies gydymo įstaigoje“, - kalbėjo A. Daunoravičius.

Skaityti daugiau...
 

ALGIMANTAS ČEPONIS

(1952– 2017)
Visada Žemėje per maža gerų žodžių - meilės, tiesos ir dėkingumo žodžių... Mes dažnai taip ir išsiskiriame, nepasakę jų vienas kitam, nusinešame užgniaužę juos širdyse... J. Marcinkevičius

 Skaudi netektis palietė artimuosius, draugus, bendradarbius – po sunkios ligos, spalio 3 d., užgeso ilgamečio, visų gerbiamo gydytojo chirurgo Algimanto Čeponio gyvybė.

Algimantas Čeponis gimė 1952 m. sausio 1 d. Biržuose. 1975-aisiais baigė Kauno medicinos institutą, o 1983 m. pradėjo dirbti Šilutės rajono centrinėje ligoninėje Chirurgijos skyriuje gydytojo chirurgo-vedėjo pareigose. Juo dirbo 33 metus. Vėliau tapęs Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriumi, ligoninėje liko dirbti gydytoju chirurgu.
Algimantas Čeponis buvo atsakingas, atsidavęs savo darbui, mėgstamas kolegų ir gerbiamas pacientų. Jis pirmasis Šilutės ligoninėje pradėjo daryti laparoskopines operacijas. „Jis turėjo gerą ranką – operacijos jam sekėsi puikiai. Matyt Dievo apdovanotas...“ - prisimena chirurgas Vytautas Žvirblis.
Paslaugus, draugiškas, supratingas bei geras mokytojas, kuris mokėjo išklausyti, suprasti, užjausti ir padėti – tokį Algimantą Čeponį atsimena kolegos.
Jis kiekvienam besikreipiančiam pagalbos rasdavo gerą ir padrąsinimą žodį. Algimantas Čeponis buvo rūpestingas tėvas užaugino du sūnus ir vieną dukrą.
Netekome darbštaus, išmintingo, dalykiško gydytojo ir kolegos. Jo trūks ne tik šeimai, kolegoms, bet ir pacientams. Algimanto Čeponio atminimas išliks artimųjų ir visų jį pažinojusiųjų širdyse.


VšĮ Šilutės ligoninės bendruomenė

 

 
More Articles...
Puslapis 10 iš 41

Ligoniu kasa

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt


.2


Informuojame,

kad  Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje nėra laisvų vietų.
Palaikomojo gydymo ir s slaugos skyriaus tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga


Padėkos
 

-------------------------

Dėkojame Chirurgijos-traumatologijos skyriaus gydytojams ir slaugytojoms už profesionalų darbą ir rūpestingumą. Linkime Jums ir kitiems Šilutės ligoninės darbuotojams sėkmės.

Pacientai 

  >>

-------------------------

Padėkas siųsti
el.p. padeka@silutesligonine.lt

 

 

Ligonines-Zemelapis