Apie mus
Viešoji įstaiga Šilutės ligoninė – vienintelė Pamario krašto gydymo įstaiga, teikianti antrinio lygio asmens sveikatos priežiūros paslaugas.
  
Mes siekiame, kad pacientai gautų aukščiausios kokybės paslaugas, kurias teikia ilgametę patirtį sukaupę ir didžiausią kvalifikaciją turintys mūsų gydytojai, kitų sričių specialistai. 
 
 
Nuomonės

Daug kartų gulėjau Jūsų ligoninės slaugos ir palaikymo skyriuje ir  esu labai patenkinta. Noriu padėkoti  skyriaus gydytojai -vedėjai  N.R. už šilumą ir gerumą, už dėmesingumą ir nuoširdų bendravimą su pacientais. Malonu, kai gydytoja, lyg geras tikras draugas, su šypsena su palaikymu ramina žmogų ir pakelia iš nevilties. Ši gydytoja yra iš pašaukimo. Taip pat, dėkoju visam nuostabiam personalui: slaugytojoms, padėjėjoms ir visiems darbuotojams už visą skyriaus šilumą. Tegul Dievas jiems siunčia stiprybės, kantrybės Jūsų  sunkiame ir nelengvame darbe. 

Su pagarba, Č.Ona

2019-12-02

Norime su visa šeima nuoširdžiai padėkoti už suteiktą med. pagalbą mūsų tėčiui, seneliui S.Merliūnui. Ačiū GMP, Priėmimo skyriui, budintiems gydytojams, slaugytojoms ir kt. personalui, kurie budėjo 2021.05.08-09 d. AČIŪ, kad padėjote, nepaisant tėčio-senelio būklės! 

Pagarbiai Dukra Lina Merliūnaitė-Plečkaitienė

2021-05-10