Šilutės ligoninėje nauja paslauga – psichiatro konsultacija

2021 03 31

Nuo balandžio 1 dienos Šilutės ligoninės konsultacinėje poliklinikoje teikiamos psichiatro paslaugos. Pacientus konsultuos l. e. vyriausiojo gydytojo pavaduotojas medicinai, gydytojas psichiatras m. dr. doc. Darius Ereminas.

Gydytojas psichiatras diagnozuoja ir gydo elgesio, emocijų, nuotaikos, mitybos (bulimija, anoreksija), miego, kliedesinius sutrikimus, demencijas (senatvines silpnaprotystes) taip pat priklausomybės ligas.

Esant poreikiui, tam, kad patikslinti diagnozę, psichiatras gali siųsti psichodiagnostiniam ištyrimui pas psichologą.

„Pacientams teikiu įvairaus pobūdžio psichiatrinę pagalbą. Konsultacijos metu su pacientu pasikalbame apie turimas problemas, nusiskundimus ir išgyvenimus. Po to aptariame diagnozę ir galimus gydymo būdus bei trukmę. Paskutiniu metu dėl koronaviruso pandemijos dauguma žmonių jaučia padidintą nerimą, baimę dėl savęs ir artimųjų, vienišumo jausmą. Ilgainiui šie jausmai gali sukelti tam tikrus psichikos sutrikimus, kuriuos įveikti vienam dažnai būna tiesiog per sunku“, - sako gydytojas psichiatras D. Ereminas.

D. Ereminas paaiškina, kad gydymo procese reikšminga ir šeimos narių ar kitų artimųjų pagalba – palaikymas.

Gydytojo psichiatro konsultacijai pacientai kviečiami registruotis nuo balandžio 1 dienos. Konsultacijos vyks darbo dienomis nuo 14.30 val. Registracija vykdoma telefonu: 8 441 61 040 ir internetu: http://ipr.silutesligonine.lt/

Nemokamai konsultacijai reikalingas šeimos gydytojo arba kito gydytojo psichiatro siuntimas.

Šilutės ligoninėje suteikiama galimybė gauti ir mokamą psichiatro konsultaciją, atvykus be siuntimo ar anonimiškai.

Šilutės ligoninės inf.