Naujienos

„Aš lieku darbe dėl tavęs, lik namuose dėl manęs“

2020 04 01„Aš lieku darbe dėl tavęs, lik namuose dėl manęs“  - su tokiu užrašu lipdukus medicinos personalui pagamino ir padovanojo Šilutėje spaudos ir reklamos gamybos paslaugas teikianti įmonė „Reklamos priedai“. Lipdukai skirti medicinos personalui, kovojantiems su COVID-19 liga. 
 
Dėkodami visam mūsų ligoninės kolektyvui už darbą šiuo karantino laikotarpiu, „Reklamos priedai" prisideda prie visuomenės informavimo apie būtiną žmonių saviizoliaciją, siekiant sustabdyti koronaviruso plitimą ir išsaugojant brangiausią - gyvybes. Jie pagamino lipdukus su užrašu „Aš lieku darbe dėl tavęs, lik namuose dėl manęs".  
 
Šilutės ligoninės kolektyvas dėkoja už palaikymą ir pagalbą skleidžiant visuomenei žinią apie saviizoliacijos būtinumą. Šie medicinos personalui skirti lipdukai bus klijuojami ant automobilių. Tokiu būdu skleisime žinią kraštiečiams, kad mes liekame darbe dėl jūsų ir prašome likti namuose dėl mūsų. 
 
Priminsime, kad saviizoliacija - svarbiausia priemonė, padėsianti išvengti koronaviruso plitimo grėsmės, todėl raginame gyventojus apsiriboti nuo visų socialinių kontaktų ir likti namuose.
 
VšĮ Šilutės ligoninės inf.