Naujienos

Atnaujinamos planinės ambulatorinės paslaugos

2020 11 20


Informuojame, kad nuo lapkričio 23-osios VšĮ Šilutės ligoninės Konsultacinėje poliklinikoje atnaujinamos planinės ambulatorinės paslaugos. 

Konsultacinės poliklinikos išankstinės registracijos telefonas (8 441) 61 040.
Išankstinė registracija pas gydytojus specialistus vykdoma ir internetu: http://ipr.silutesligonine.lt/

Siekiant užkirsti kelią koronaviruso (COVID-19) plitimui, tiesioginės gydytojų specialistų konsultacijos teikiamos laikantis visų būtinų saugumo reikalavimų. Po kiekvieno paciento apsilankymo valomas ir dezinfekuojamas gydytojo kabinetas, visi jame esantys daiktai, įrenginiai, paviršiai.

Po konsultacijos patalpų vėdinimas ir dezinfekavimas gali užtrukti skirtingai – tai priklauso nuo konsultacijų ir atliekamų procedūrų, todėl pacientai konsultuojami kas 1 valandą. Suprantame, kad tai gali sukelti nepatogumų, tačiau tokiu būdu siekiame sumažinti COVID-19 plitimo riziką gydymo įstaigoje ir apsaugoti tiek darbuotojus, tiek pacientus nuo šios ligos. 

Pacientai pas specialistą pateks jiems paskirtu laiku, todėl pacientų prašome į konsultaciją atvykti ne anksčiau nei 10 minučių iki paskirto konsultacijos laiko.

Pacientai į Konsultacinę polikliniką bus įleidžiami po vieną ir privalės dėvėti veido apsaugos priemones. Visi įstaigoje dirbantys darbuotojai taip pat dėvi asmens apsaugos priemones.
Prie įėjimo į Konsultacijų polikliniką pacientui bus pamatuota kūno temperatūra bei paprašyta laikytis visų koronaviruso infekcijos plitimo prevencijos priemonių – dezinfekuoti rankas, rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, dėvėti asmens apaugos priemones, laikytis fizinės distancijos ir kita.

Karščiuojantys (37°C ir daugiau) ir turintys virusinės infekcijos simptomų pacientai į poliklinikos patalpas nebus įleidžiami. Pacientams bus nurodoma kreiptis nuotoliniu būdu į šeimos gydytoją dėl tolimesnių rekomendacijų.

Nuotolinės gydytojų specialistų konsultacijos teikiamos turintiems šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto elektroniniu būdu užpildytą siuntimą. Vaistai ir medicinos pagalbos priemonės, nedarbingumo pažymėjimai bus išrašomi nuotoliniu būdu.

VšĮ Šilutės ligoninės inf.