COVID-19 situacija stabili: naujų atvejų nenustatyta

2020 11 03

Informuojame, kad lapkričio 3 d. duomenimis, naujų COVID-19 ligos atvejų nenustatyta.

Šiuo metu situacija gydymo įstaigoje - stabili ir kontroliuojama. Visiems gydymo įstaigos darbuotojams ir pacientams ir toliau atliekamas COVID-19 tyrimas. Artimiausiu metu Vidaus ligų skyriaus pacientams bus atliekamas testavimas pakartotinai.

Siekiant apsaugoti pacientus, jų artimuosius bei ligoninės personalą nuo koronaviruso infekcijos plitimo, laikinai sustabdytos planinės operacijos, ambulatorinės paslaugos bei naujų pacientų priėmimas į Vidaus ligų skyrių. Šie ribojimai bus taikomi iki lapkričio 9 dienos.

Jeigu epidemiologinė situacija ir toliau išliks stabili, lapkričio 10-ąją bus atnaujinamos paslaugos.

Spalio 26-ąją buvo žinoma apie pirmąjį COVID-19 atvejį įstaigos darbuotojui. Jis jau yra pasveikęs ir tęsia darbus.

Šilutės ligoninės inf.