Dėl vaikų sveikatos tėveliai kviečiami konsultuotis su Šilutės ligoninės vaikų ligų gydytojais

2021 06 01

Šilutės rajono tėveliai darbo dienomis kviečiami konsultuotis dėl vaikų sveikatos su Šilutės ligoninės vaikų ligų gydytojais. Konsultacinėje poliklinikoje šiuo metu dirba keturios profesionalios, ilgametę darbo patirtį sukaupusios vaikų ligų gydytojos. Tai Vaidilutė Intienė, Jolanta Skikienė, Rasa Čeponienė ir Indrė Margelienė.

Konsultacinėje poliklinikoje vaikų ligų gydytojos vaikus iki 18 metų amžiaus tiria ir gydo, konsultuoja jų tėvelius dėl įvairių vaikų negalavimų kasdien nuo 8 val. iki 16 val.

Susitikimai vyksta 227 kabinete Konsultacinėje poliklinikoje, antrame aukšte.

Registruotis vaikų ligų gydytojų konsultacijai galite telefonu: 8 441 61 040 arba internetu: http://ipr.silutesligonine.lt/. Nemokamai konsultacijai reikalingas šeimos gydytojo siuntimas.

Šilutės ligoninėje suteikiama galimybė ir mokamai konsultacijai, kai besikreipiantys tėveliai dėl vaikų sveikatos neturi šeimos gydytojo siuntimo. Konsultacijos kaina 19,09 eurai.

Primename, kad Šilutės ligoninėje visą parą teikiama ir vaikams specializuota stacionarinė sveikatos priežiūra. Vaikų ligų skyriuje visą parą budi vaikų ligų gydytojas, todėl, prireikus vaikui skubaus gydymo, nedvejokite ir kreipkitės į Vaikų ligų skyriaus priėmimą. Vaikui būtinoji pagalba ir priežiūra suteikiama Vaikų ligų skyriuje, kuris įsikūręs trečiame korpuse, antrame aukšte (buvusiame gimdymo bloke).

Priminsime, kad gydymo įstaigoje skubi ir būtinoji pagalba teikiama nemokamai visiems pacientams, be siuntimo.

Šilutės ligoninės Konsultacinėje poliklinikoje vaikų ligų gydytoja Indrė Margelienė teikia ir vaikų endokrinologo paslaugas, gydytoja Vaidilutė Intienė – vaikų pulmonologo paslaugas.

Šilutės ligoninės inf.