Dėmesio! Keičiasi Šilutės koronaviruso patikros punkto darbo laikas

2022 01 25

Atsižvelgiant į išaugusį sergamumą COVID-19 liga ir padidėjusias testavimo apimtis, nuo sausio 26 dienos iki vasario 5 dienos, Šilutės koronaviruso patikros punktas (Rusnės g. 1) ilgina darbo laiką:

• darbo dienomis nuo 8.00 iki 18.00 val.;
  • šeštadieniais nuo 8.00 iki 13 val.
  • sekmadieniais nuo 8.00 iki 13 val.

Užsiregistruoti PGR tyrimui galima interneto puslapyje koronastop.lrv.lt arba paskambinus į Karštąją koronos liniją numeriu 1808.

Pacientams, kurie planine tvarka guldomi į VšĮ Šilutės ligoninę (operacijoms, planiniams ištyrimams), PGR testai atliekami be registracijos.

Primename, kad koronaviruso patikros punkte darbo dienomis nuo 9 val. iki 14 val. atliekami mokami greitieji COVID-19 antigeno testai, kurie rekomenduojami atliekant profilaktinius koronaviruso infekcijos tyrimus. Greitojo COVID-19 antigeno testo kaina – 13,07 Eur. Už paslaugą turi būti sumokėta VšĮ Šilutės ligoninės registratūroje, prieš atvykstant į mobilų patikros punktą.

Praėjusią parą Šilutės rajone nustatyti 59 nauji COVID-19 atvejai, šiuo metu rajone serga 546 žmonės. Sausio 25 dienos duomenimis, Šilutės ligoninės COVID skyriuje gydoma 12 pacientų.