Naujienos

Džiaugiamės galėdami savo pacientams nuo liepos mėnesio pasiūlyti ir skausmo gydymo specialisto konsultacijas!

2023 06 26


Konsultacinės poliklinikos specialistų komandą papildys gydytojas radioterapeutas Eimantas Mundinas, kuris taip pat yra ir skausmo gydymo specialistas.

Gydytojo konsultacijai gali registruotis pacientai, kurie yra visiškai ištirti dėl ūminio ar lėtinio skausmo priežasties, tačiau paskirtas gydymas yra neefektyvus, blogina paciento gyvenimo kokybę. Specializuotos skausmo diagnozavimo ir gydymo paslaugos teikiamos pacientams, kuriems diagnozuoti galvos, kaklo, nugaros, pilvo, dubens, raumenų, sąnarių bei kitų organų ar sistemų skausmai.

SVARBU: gydytojas, siunčiantis pacientą konsultacijai, privalo teisingai užpildyti siuntimą. Siuntime būtina nurodyti, kad pacientas siunčiamas skausmo gydymo specialistui, o diagnozę nurodyti R52 Skausmas, neklasifikuojamas kitur (kodai R52.0-R52.9). Siuntime taip pat turi būti nurodytas tikslas, atliktų tyrimų ir konsultacijų rezultatai, anksčiau ir šiuo metu skiriamas gydymas ir koks atsakas į gydymą. Nepakankamai ištirti pacientai gali būti grąžinami atgal arba nukreipiama specialistų konsultacijoms ir tolimesniems tyrimams.

Liepos mėnesį gydytojas E. Mundinas dėl skausmo gydymo pacientus konsultuos liepos 4 ir 18 dienomis.

Registruotis galima, telefonu 8 441 610 40 arba internetu, išankstinėje pacientų registracijos sistemoje https://ipr.esveikata.lt/