Gydytojas ortopedas – traumatologas A. Budnikas: „Nuoširdžios pacientų padėkos motyvuoja ir toliau stengtis dėl kitų“

2023 01 24

„Ačiū Šilutės ligoninės gydytojui Audriui Budnikui, kuris nuo pat pirmos dienos buvo labai malonus, nuoširdus, nuosekliai viską paaiškindavo, padrąsindavo“, – nuoširdžiais padėkos žodžiais viešojoje erdvėje dalinosi VšĮ Šilutės ligoninės paciento marti Gintarė.

Asmens sveikatos priežiūros paslaugos traumą patyrusiam moters uošviui buvo sutektos Šilutės ligoninėje. Praėjus kuriam laikui, jiė dėkojo visiems, kurie buvo šalia, kai labiausiai reikėjo palaikymo.

Nuoširdžių padėkos žodžių ji negailėjo ir gydytojui ortopedui – traumatologui A. Budnikui, kuris nu pat pirmos dienos buvo labai malonus, nuoširdus, nuoseklus, viską paaiškindavo, padrąsindavo.

„Gydytojo palaikymas, nuoširdumas, malonus bendravimas yra labai svarbu, kai žmogui sunku, todėl esu jam labai dėkinga“, – rašė moteris.

„Tokios pacientų ir jų artimųjų padėkas visada malonu girdėti ir skaityti. Tai motyvuoja ir toliau stengtis dėl kitų. Galbūt atrodau rūstus, tačiau viską darau iš širdies“, - sakė jau 16 metų VšĮ Šilutės ligoninėje dirbantis gydytojas ortopedas traumatologas Audrius Budnikas.

AČIŪ – didžiausias mūsų ligoninės medikų darbo įvertinimas, motyvuojantis ir toliau vykdyti savo pašaukimą – rūpintis žmonių sveikata, išsaugoti jų gyvybę.