Informacija pacientams

2020 03 23

Iškilus skubiems klausimams ar neaiškumams dėl planinių paslaugų, prašome skambinti tel. 867246776 darbo dienomis nuo 8.00 iki 18.00 val.

Jei iki kovo 30 d. jums buvo paskirta planinė operacija ar hospitalizacija, esate užsiregistravęs planinei konsultacijai ar ambulatorinės reabilitacijos procedūrai – prašome nevykti į Šilutės ligoninę!

Pasikeitus epidemiologinei situacijai šalyje, mes susisieksime su pacientais, kurių operacijos, konsultacijos ar procedūros buvo atidėtos, ir informuosime apie sprendimus dėl tolesnio paslaugų teikimo.

Karščiuojančių, kosinčių, turinčių apsunkintą kvėpavimą, PACIENTŲ DĖMESIUI!

Įėjimas į ligoninę yra uždarytas. Įleidžiami tik dėl skubios pagalbos besikreipiantys pacientai.
Jeigu Jūs 14 dienų laikotarpyje lankėtės šalyse, kur sparčiai plinta koronavirusas ar turėjote artimą sąlytį su asmeniu, sergančiu šia infekcija, ir Jums pasireiškė vienas šių simptomų – karščiavimas, kosulys, apsunkintas kvėpavimas – NEIKITE Į VIDŲ!

Atvykus, eikite į Priėmimo skubios pagalbos skyrių pro Radiologijos skyriaus įėjimą, darbuotoją iškviečiant prie lauko durų esančiu skambučiu ir laukite, kol ateis darbuotojas ir informuos apie tolesnius veiksmus.

Šilutės ligoninės administracija