Karantino metu ribojamas paslaugų teikimas

2020 11 07

Gerbiami Šilutės ligoninės pacientai, rajono gyventojai,

profilaktinio tyrimo metu koronaviruso infekcija patvirtinta 3 Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus darbuotojams ir 32 šio skyriaus pacientams. Atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją Šilutės ligoninėje, pranešame, kad nedelsiant buvo imtasi visų reikiamų veiksmų sustabdyti koronaviruso infekcijos plitimą:

• uždaromas pirmasis ligoninės korpusas, kuriame teikiamos palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos;
  • laikinai neteikiamos Fizinės medicininės reabilitacijos paslaugos (įskaitant ir ambulatorines reabilitacijos paslaugas), vidaus ligų dienos stacionaro paslaugos, vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos tarnybos paslaugos, ambulatorinės konsultacijos;
  • atidedamos visos planinės operacijos, įskaitant ir planines hospitalizacijas;
  • draudžiamas stacionarizuotų pacientų lankymas.

Šiuo metu teikiama tik skubi pagalba ir būtinosios sveikatos priežiūros paslaugos, kurių nesuteikus pacientui atsirastų poreikis būtinajai medicinos pagalbai arba reikšmingai pablogėtų paciento sveikatos būklė.

Atsiprašome už susidariusius laikinus nepatogumus. Tikimės Jūsų supratingumo, tolerancijos ir kantrybės šioje kovoje su koronaviruso infekcija (COVID19).

Viliamės, kad LR Vyriausybės nurodymu nuo lapkričio 7 d. iki lapkričio 29 d. visoje šalyje įvestas karantinas padės suvaldyti koronaviruso plitimą šalyje, epidemiologinė situacija stabilizuosis ir pagerės tiek mūsų gydymo įstaigoje, tiek rajone.

Tik visi kartu susitelkę, laikydamiesi griežtų reikalavimų, elgdamiesi sąmoningai ir atsakingai bei aiškiai suprasdami situacijos rimtumą, sugebėsime atsilaikyti prieš koronaviruso infekciją.

Saugokite save ir aplinkinius!

Apie pasikeitimus informuosime.

Šilutės ligoninės administracija