Ligoninės medikams – Šilutės rajono savivaldybės padėkos

2022 09 23

Minint Šilutės ligoninės 130-ąjį jubiliejų įstaigos steigėjo – Šilutės rajono savivaldybės padėkos įteiktos gydytojui gastroenterologui Martynui Zutkiui ir bendrosios praktikos slaugytojai Kristinai Norkienei.

Gydytojui Martynui padėka skirta „už nepriekaištingą darbą ir svarų indėlį kovojant už pacientų sveikatą ir gyvybę pačiu sunkiausiu – COVID-19 pandemijos – metu“, bendrosios praktikos slaugytojai Kristinai – „už nepriekaištingą darbą ir svarų indėlį organizuojant sklandų Šilutės ligoninės COVID-19 skyriaus darbą“.

Šiemet Šilutės ligoninė mini garbingą 130-ąjį jubiliejų. Gydytojas M. Zutkis ir slaugytoja K. Norkienė įstaigos istorijoje liks kaip tie medikai, kurie būdami drąsūs, vieni pirmųjų išėjo į priešakines fronto linijas kovoti su tuomet dar mažai žinomu COVID-19 virusu. Jie daugiau kaip pusantrų metų dirbo VšĮ Šilutės ligoninės įsteigtame COVID skyriuje.

Puikiais komandos nariais ir jų įvertinimais pasidžiaugė Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas Algis Starkus bei kolegos.