Medicinos darbuotojų dienos proga – kolegų padėkos už išgelbėtas pacientų gyvybes ir darbą kartu

2024 04 30

Balandžio mėnesį Šilutės ligoninė organizavo akciją „AČIŪ, kolega“, kurios metu kvietė pradžiuginti savo komandos narį nuoširdžiu padėkos žodžiu. Surinkta daugiau nei 250 padėkų!

Lietuvos medicinos darbuotojų dienos išvakarėse, balandžio 26-ąją įvykusio renginio metu, buvo pagerbti daugiausiai padėkų sulaukę ligoninės bendruomenės nariai – gydytojai, bendrosios praktikos slaugytojai ir kiti darbuotojai.

Profesinės šventės proga medicinos darbuotojus pasveikino ir Įstaigos steigėjo – Šilutės rajono savivaldybės administracijos atstovai. Muzikinius kūrinius dovanojo Šilutės meno mokyklos auklėtiniai.

Dėkojo už geriausias žmogiškąsias savybes, dirbant su pacientais

Šilutės ligoninės darbuotojus – gydytojus, bendrosios praktikos slaugytojas, slaugytojų padėjėjas, medicinos biologus, radiologijos technologus ir kitus darbuotojus pasveikino vyriausiasis gydytojas Algis Starkus. Įstaigos vadovas dėkojo už kiekvieno bendruomenės nario indėlį į bendrą tikslą – tarnauti sergančiam žmogui.

„Dėkoju už Jūsų profesionalumą, atsakingumą, dėmesingumą, švelnumą, jautrumą ir visas kitas geriausias žmogiškąsias savybes, dirbant su pacientais“, – dėkojo vyr. gydytojas A. Starkus.

Renginio metu medikus pasveikinęs Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis jiems linkėjo geros sveikatos, saugios aplinkos, gerų darbų sąlygų, susikalbėjimo vieniems su kitais ir savivaldybe.

„Ši dieną reikia ne tik švęsti, bet ir padėkoti jums už kasdieninį rūpestį Šilutės rajono savivaldybės pacientais, šio krašto žmonėmis. Retas gyventojas, kuris nėra kreipęsis į gydytoją ar slaugytoją. Retas gyventojas, kuris nėra patyręs gydytojo prisilietimo. Šiandien noriu jums pasakyti ačiū už tai“, – ligoninės darbuotojams dėkojo V. Laurinaitis.

Lietuvos gydytojų sąjungos Šilutės skyriaus atstovė gydytoja Regina Kulpienė-Jaunienė medicinos darbuotojams linkėjo gražių žodžių ir dėmesio sulaukti dažniau, ne tik kartą metuose.

„Mums būna visokių dienų, ir jų bus. Linkiu, kad šalia jūsų būtų žmogus, kuris mokėtų jus užjausti, jums patarti, priglausti, išklausyti, suprasti, paguosti ir ...pabarti, nes mes nesame idealūs, bet tada tampame geresni“,  – kolegoms linkėjo gydytoja R. Kulpienė.

Kvietė pasakyti: „AČIŪ, kolega“

Visą mėnesį Šilutės ligoninės administracija kvietė pradžiuginti savo kolegą nuoširdžiu padėkos žodžiu. Norintys padėkoti, tą galėjo padaryti, užpildydami specialių akcijos atviruką. Padėkos buvo rašomos ne  tik medikams, bet ir kitų skyrių darbuotojams.

„Visą mėnesį ligoninėje vykdėme akciją „AČIŪ, kolega“, kurios metu kvietėme darbuotojus atsigręžti į kolegas, su kuriais dirbame kartu dėl pacientų gerovės. Medikų darbas nėra lengvas, todėl geri santykiai su kolegomis, jų palaikymas, patarimai, padeda ligoninės kasdienybėje. Būtent dėl to norėjosi paskatinti ligoninės darbuotojus parodyti savo dėkingumą kolegoms kitokia forma“, – kalbėjo akcijos sumanytoja l. e. p. vyriausiojo gydytojo pavaduotoja medicinai Greta Undžytė.

Akcijos metu surinktos 255 padėkos, ligoninės darbuotojai vieni kitiems negailėjo gražių žodžių tiek už darbą kartu, tiek už pagalbą pacientams. Parašytos padėkos išdalintos darbuotojams, kuriems jos buvo skirtos. Štai keletas padėkų:

„Už daugybę išgelbėtų gyvybių, nepaisant visko, kad tik žmogus išgyventų. Nedaug tokių gydytojų sutikau savo ilgame darbo etape. Nežinau, ar mūsų ligoninėje atsiras toks nuoširdus gydytojas, kaip Donatas. Jam dėkoju ir žemai lenkiuosi“ – Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėjui dėkojo kolega.

„... žmones galima pažinti tada, kai jie dirba sau artimą darbą. Už tavo paprastumą, gerumą, atsidavimą darbui“, „už rūpestingumą, šypseną, pasirūpinimą alkanais kolegomis“ – Vidaus ligų skyriaus l. e. p. vyresniajai slaugytojai Danutei dėkojo kartu dirbantys kolegos. Beje, Danutė surinko daugiausiai kolegų padėkų.

Profesinę šventę Šilutės ligoninės bendruomenė mini kasmet. Pernai buvo organizuotas žygis – ekskursija „Senųjų Mažosios Lietuvos gyventojų pėdsakais“.

Nuotraukoje – l. e. p. vyr. gydytojo pavaduota medicinai Greta Undžytė ir Reanimacijos - intensyvios terapijos skyriaus vedėjas Donatas Vekteris.

Daugiau renginio akimirkų – Šilutės ligoninės „Facebook“ fotoalbume.