Medicinos darbuotojų dienos proga – padėkos žodžiai iš valdžios atstovų

2022 04 27

Medicinos darbuotojų dienos proga Šilutės ligoninėje apsilankė rajono valdžios atstovai, kurie medikus pasveikino su profesine švente bei padėkojo jiems už susitelkimą pačiu sunkiausiu – COVID-19 pandemijos metu.

„Jūs esate tie žmonės, kurie pasirinkote aukoti savo gyvenimą dėl sveikesnės visuomenės. Pacientus gydo ne tik medikamentai, bet ir jūsų gera valia, viltingi žodžiai. Dėkojame jums už profesionalumą, geranoriškumą, visą darbą dėl Šilutės rajono savivaldybės bendruomenės“, – padėkos žodžius Šilutės ligoninės medikų bendruomenei tarė Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis.

Ši Medicinos darbuotojų diena ypatinga tuo, kad ją paminėti galima susitikus visiems kartu, bendraujant prie kavos ar arbatos puodelio. Meras V. Laurinaitis priminė, kad prieš dvejus metus, prasidėjus pandemijai, medikai patys pirmieji stojo į kovą su klastingu COVID-19 virusu. Tuomet, jaučiant didžiulį nerimą, visų žmonių akys buvo nukreiptus į medikus – su pagalbos šauksmu, su gailesčiu. Tuomet ir Šilutės ligoninės gydytojams, slaugytojams, kitiems medicinos darbuotojams teko priimti daug iššūkių, įprasti dirbti pasikeitusiomis sąlygomis.

„Jūs atlaikėte didelį krūvį, sėkmingai įsteigėte COVID-19 skyrių, perpratote daug naujovių.  Dėl to jums ir atėjome pasakyti didelį ačiū. Ačiū už susitelkimą, už stipriai aukotą laiką per pandeminius metus ir už gerą darbo rezultatą", – dėkojo meras.

Mero pavaduotoja Daiva Žebelienė Šilutės ligoninės vyriausiajam gydytojui Algiui Starkui įteikė padėką už susitelkimą pačiu sunkiausiu – pandemijos metu, atsakingai vykdomą mediko pareigą, Pamario krašto gyventojams suteiktą viltį gyventi ir grąžintą sveikatą. Taip pat darbe palinkėjo kuo daugiau optimizmo.

Šilutės ligoninės vyr. gydytojas A. Starkus padėkojo valdžios atstovams už parodytą dėmesį ir nuolatinį bendradarbiavimą.

Šilutės ligoninės administracijos informacija