Medicinos darbuotojų dienos proga Šilutės ligoninės medikus pasveikino įstaigos steigėjo atstovai

2023 04 27

Balandžio 27-ąją, Medicinos darbuotojų dieną, ligoninėje lankėsi Šilutės rajono savivaldybės atstovai, kurie medikus pasveikino su profesine švente bei padėkojo už jų darbą.

„Dėkojame už jūsų rūpestį, kad saugote savivaldybės gyventojų sveikatą, vykdote įvairias profilaktines programas. Džiaugiamės, kad Šilutės ligoninė teikia antrinio lygio asmens sveikatos priežiūros paslaugas, turi sutelkusi būrį šaunių bendrosios praktikos slaugytojų ir gydytojų.

Tačiau, kai rūpiniesi kitų sveikata, kitų problemomis, kartais pamiršti save. Linkiu, kad būtumėte sveiki, kad gera nuotaika lydėtų darbe, šeimoje, draugų būryje, kad būtų viltingos dienos. Ačiū kad stengiatės, ačiū už jūsų darbą Šilutės ligoninėje. Su jūsų, medikų diena“, – linkėjo Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis.

Dėkodamas už linkėjimus ir padėkas, Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas Algis Starkus pasveikino ir merą Vytautą Laurinaitį, nes šiandien darbą pradeda Šilutės rajono savivaldybės 10-ojo šaukimo taryba, o meras – trečiąją kadenciją.

Kolegoms profesinės šventės proga vyr. gydytojas A. Starkus linkėjo optimizmo, neišsenkančio tikėjimo savo darbų prasme, stiprybės ir nuoširdžių pacientų dėkingumo žodžių.