Nauja paslauga – mokami greitieji COVID-19 antigeno testai

2021 12 31

Nuo sausio 3 dienos Šilutės mobiliajame koronaviruso patikros punkte pacientams bus atliekami mokami grietieji SARS-CoV2 antigeno tyrimai iš nosies. Per 15 minučių gaunamas rezultatas parodo, ar asmuo šiuo metu serga COVID-19 liga.

Greitieji COVID-19 antigeno testai rekomenduojami atliekant profilaktinius COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) tyrimus, todėl tinkami profilaktiniam darbuotojų testavimui, kuris privalomas pagal šiuo metu galiojančią tvarką.

• Greitojo COVID-19 antigeno testo kaina – 13,07 Eur. Už paslaugą turi būti sumokėta VšĮ Šilutės ligoninės registratūroje, prieš atvykstant į mobilų patikros punktą.
  • Greitieji COVID-19 antigeno testai mobiliajame koronaviruso patikros punkte darbo dienomis atliekami nuo 9 val. iki 14 val.
  • Tyrimo atsakymas pateikiamas per 30 min.
  • Tyrimų rezultatai per 24 val. pateikiami www.esveikata.lt
  • Registracija nebūtina.

SVARBU

• Greitieji antigeno testai nėra tinkami prieš stacionarinį gydymą. Ruošiantis planiniam gydymui ligoninėje, mobiliajame patikros punkte reikia atsilikti SARS-CoV-2 PGR (toliau – PGR) tyrimą iš nosiaryklės, kuris yra nemokamas. Registracija PGR tyrimui būtina.
  • Šilutės mobiliame patikros punkte mokami PGR tyrimai, reikalingi Galimybių pasui prasitęsti, NEATLIEKAMI.

COVID-19 ANTIKŪNŲ TYRIMAS

Šilutės ligoninės laboratorijoje atliekami ir mokami COVID-19 IgG antikūnų testai, kurie parodo, ar žmogus yra persirgęs koronaviruso infekcija, ar turi susiformavusį imunitetą.

Serologinio SARS-CoV-2 kiekybinio antikūnų IgG tyrimo kaina – 12,74 Eur.

Antikūnų tyrimas atliekamas darbo dienomis Šilutės ligoninės laboratorijoje (III korpuso pirmame aukšte) nuo 8 iki 12 val., registracija tel. (8 441) 62075.