Netekome visų mylimos gydytojos, nuostabios kolegės...

2020 10 28

Spalio 27-ąją netekome ilgametės darbuotojos - Šilutės ligoninės vaikų ligų gydytojos Jevgenijos MICKIENĖS.

Jevgenija Mickienė Šilutės ligoninėje dirbo vaikų ligų gydytoja nuo 1979-ųjų. Nors prieš penkerius metus gydytoja atsisveikino su kolektyvu ir mažaisiais pacientais, tęsė darbus kitur, tačiau apie ją kolegų atmintyje liko tik patys gražiausi ir šviesiausi atsiminimai.

„Ji buvo be galo nuoširdus, draugiškas ir atsakingas žmogus, atsidavusi savo darbui, pacientui. Ji mylėjo kiekvieną... Gydytoja buvo tas žmogus, kurį norėjosi matyti, sutikti ir nuoširdžiai pasikalbėti. Bet kada su ja galėdavai pasikalbėti iš širdies ir apie viską“, – taip J. Mickienę prisimena kolegos.

Jevgenija Mickienė buvo rūpestinga, atsakinga, mylinti savo darbą, gerbiama kolegų ir mažųjų pacientų. Ji skleidė vidinę šviesą, aplinkinius žavėjo neblėstančiu optimizmu ir gyvenimišku džiugesiu. Tad visų mūsų ją pažinojusiųjų atmintyje ilgam išliks besišypsančios ir energingos gydytojos paveikslas.

Liūdime kartu su velionės artimaisiais ir reiškiame nuoširdžią užuojautą.

Šilutės ligoninės bendruomenė