Naujienos

Pacientai jau gali kreiptis dėl reabilitologo konsultacijos, kineziterapijos ir fizioterapijos procedūrų

2020 05 22Šilutės ligoninėje atnaujinamas dalies reabilitacijos paslaugų vaikams ir suaugusiesiems teikimas. Į Šilutės ligoninę pacientai gali kreiptis dėl reabilitologo konsultacijos, kineziterapijos ir fizioterapijos procedūrų. 
 
Pacientai, kurie dėl karantino paskelbimo nepabaigė medicininės reabilitacijos, turės iš naujo kreiptis į savo šeimos gydytoją. Paslaugos bus suteikiamos atvykus su šeimos gydytojo arba gydytojo specialisto siuntimu.  Pirmumas teikiamas pacientams po įvairių traumų ar operacijų. 
 
Dėl paslaugų suteikimo kreiptis telefonu 8 441 610 40. 
 
Paslaugų teikimo tvarka 
 
Laikantis visų infekcijų kontrolės reikalavimų pacientų ir darbuotojų saugumui užtikrinti, pacientai į gydymo įstaigą bus įleidžiami po vieną ir privalės dėvėti veido apsaugos priemones. 
 
Pacientams konsultacijų grafikas bus sudarytas taip, kad būtų išvengta pacientų susibūrimų. 
 
Prie įėjimo į Konsultacijų polikliniką pacientui bus užduodama keletas klausimų, pamatuota kūno temperatūra bei paprašyta dezinfekuoti rankas. Taip pat bus privalu laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo bei saugaus 2 metrų atstumo. 
 
Gydytojo specialisto konsultacijai pacientas turės atvykti į Šilutės ligoninės Konsultacinę polikliniką ne anksčiau nei 15 minučių iki jam paskirtos konsultacijos ar procedūros. 
 
Karščiuojantys (37°C ir daugiau) ir turintys virusinės infekcijos simptomų pacientai į gydymo įstaigą nebus įleidžiami. Pacientams bus nurodoma kreiptis į šeimos gydytoją dėl tolimesnių rekomendacijų. 
 
Pacientai bus konsultuojami kas 1 val. Tam, kad būtų užtikrinta visų liečiamų paviršių valymas ir dezinfekcija, patalpų vėdinimas. 
 
Visi įstaigoje dirbantys darbuotojai naudos asmens apsaugos priemones. 
 
Taip pat planuojama atnaujinti ir Vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos tarnybos paslaugos. Apie paslaugų teikimo tvarką informuosime vėliau. 
 
Šilutės ligoninės inf.