Pacientų patogumui – paprastesnis reabilitacijos procedūrų perkėlimas

2024 03 13

Siekiant gerinti suteikiamų paslaugų kokybę, Šilutės ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos (toliau – FMR) skyriuje pradėjo veikti telefono linija, skirta reabilitacijos procedūroms, esant būtinybei, atšaukti arba perkelti.

FMR skyriuje teikiamos pradinės ir ambulatorinės reabilitacijos medicininės reabilitacijos paslaugos. Procedūrų spektras įvairus – nuo fizioterapijos procedūrų, masažų iki mankštų baseine (lankantiems tolimesnės reabilitacijos etapą - ambulatorinę reabilitaciją).

Natūralu, kad po FMR gydytojo konsultacijos paskyrus procedūrų laiką, gali įvykti nenumatytų aplinkybių – pacientai gali susirgti, gali pasikeisti jų planai ar kt. Tokiais neatidėliotinais atvejais tenka koreguoti iš anksto sudarytą reabilitacijos procedūrų planą. Nuo šiol tą padaryti kur kas paprasčiau, tereikia paskambinti specialiai tam skirtu telefono numeriu +370 441 61 055.

Primename, kad pagal Sveikatos apsaugos ministro nustatytą tvarką, FMR gydytojo skirtos medicininės reabilitacijos procedūras pacientas privalo atlikti ne vėliau kaip per du mėnesius nuo procedūrų paskyrimo.

Registracijos tvarka pas FMR gydytojus nesikeičia. Užsiregistruoti galite išankstinėje pacientų registracijos sistemoje https://ipr.esveikata.lt/, tel. +370 441 61 040 arba atvykus į Konsultacinės poliklinikos registratūrą.

Pacientai, norintys gauti nemokamas paslaugas, konsultacijai turi atvykti su šeimos gydytojo siuntimu. Įvertinęs paciento sveikatos būklę, FMR gydytojas paskirs procedūras ir kontroliuos gydymą.