Pandemijos akivaizdoje – graži paramos medikams akcija

2020 03 25

Visą karantino laikotarpį dvi Šilutės maitinimo įstaigos jungiasi prie visoje Lietuvoje vykstančios medikų palaikymo akcijos - kartą per dieną neatlygintinai  tieks maistą Šilutės medikams. Šilutės ligoninės bendruomenė dėkoja verslininkams už šį gerumą ir supratingumą.

„Labai džiaugiamės, gera, kad ir aplinkiniai taip sureagavo į karantiną ir supranta mūsų, medikų sunkų darbą. Juk medikai turi dirbti, kai visos kitos įstaigos uždarytos. Visiems dėkoju už supratingumą ir širdžių gerumą. Taip ir turėtų būti karantino metu, reikia vienas kitą suprasti ir atjausti“, - kilnia akcija džiaugėsi ir dėkojo Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas Viktoras Šileikis.

Graži paramos medikams banga į Šilutę atsirito nuo Vilniaus. Šeimos restoranus valdanti Beatos Nicholson sesuo Odeta Bložienė solidarizavosi su Lietuvos medikais, kuriems pasaulinės pandemijos metu tenka didžiulis krūvis, ir nusprendė šią savaitę neatlygintinai tiekti tam tikrą maisto porcijų kiekį. Prie akcijos ji kvietė jungtis ir kitas Lietuvos maitinimo įstaigas.

Gavę kvietimą, prie akcijos prisijungė restoranas „Kitchen Inn“, kuris jungtis pakvietė ir kitas Šilutės maitinimo įstaigas. Pirmąsias maisto porcijas medikams restorano darbuotojai nuvežė jau pirmadienį, maistas perduotas laikantis visų saugumo reikalavimų.

Šilutės ligoninės vyr. gydytojas V. Šileikis paskyrė atsakingą asmenį, kuris maisto pristatymą koordinuos, kad jo būtų nei per daug, nei per mažai. Pasitarus su medikais, kol kas nuspręsta vežti picas, kurias patogiausia valgyti ir vienu metu pavalgyti gali nemažai žmonių.

„Kitchen Inn“ kolektyvas maistą ligoninės darbuotojams planuoja tiekti visą karantino laikotarpį. „Tokioje situacijoje norisi padėti, nes medikai yra priešakinėje susidūrimo su liga linijoje“, - sakė restorano atstovas.

Vos prieš mėnesį Tilžės gatvėje atsidariusi picerija „Toto pizza“ pamatę informaciją dėl pagalbos medikams, picerijos savininkai iškart nutarė, kad irgi gali prisidėti.

„Parašėme organizatoriams, kad mielai prisijungsime prie maitinimo. Su „Kitchen Inn“ kolegomis nutarėme, kad dalinsimės dienas - vieną dieną maistą veš jie, kitą mes. Jeigu prisijungs daugiau maitinimo įstaigų, gal kažkam teks kuruoti darbą“, - svarstė picerijos vadovė Aurelija Aleškevičienė.

Plačiau: http://www.silutesnaujienos.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=23449