Naujienos

PAPILDYTA. Padėka už paramą kovai su COVID-19 plitimu

2020 05 03Nuoširdžiai dėkojame visiems verslo atstovams, įvairioms Šilutės rajono bendruomenėms, geros valios žmonėms, kurie atsiliepė į mūsų pagalbos šauksmą ir neatlygintinai pasisiūlė padėti kovai su koronaviruso infekcijos (COVID-19) plitimu. 
 
Mes, Šilutės ligoninės bendruomenė, sulaukėme nemažai laiškų ir skambučių su pasiūlymais prisidėti prie ligoninės darbuotojų, besigydančių pacientų – visų mūsų saugumo užtikrinimo kovojant su šia negailestinga liga. Tarp pasiūlymų – finansinė parama, įvairios apsauginės priemonės, plaučių ventiliacijos aparatai, maistas darbuotojams. 
 
Suprantame, kad tai sunkus laikotarpis mums visiems, todėl ypač dabar privalome palaikyti vieni kitus ir tikėti, kad netrukus šią kovą įveiksime. Dėkojame visiems, kurie prisideda parama, pasitiki medikais ir mūsų visų darbu. Ačiū už Jūsų dosnumą, kilnumą ir palaikymą, kuris suteikia viltį, jog kartu galime nugalėti visus sunkumus. 
 
AČIŪ tariame:
 
Šilutės r. savivaldybės administracijai už nupirktus du plaučių ventiliacijos aparatus. Ši įranga ypač reikalinga gelbstint sunkių pacientų gyvybes. 
 
SBA bendrovėms „Šilutės baldai“ ir „Germanika“, kurie mums perdavė SBA bendrovėje „Utenos trikotažas“ pasiūtas 400 vnt. daugkartines veido kaukes. 
 
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos darbuotojams, kurie mūsų medikams įteikė pačių sukurtus ir pagamintus 10 vnt. apsauginių skydų, kurie netrukus buvo išdalinti Priėmimo-skubios pagalbos, Chirurgijos-traumatologijos, Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus darbuotojams bei gydytojui endoskopuotojui. 
 
Šilutės pirmojoje gimnazijoje įsikūrusiai robotikos laboratorijai „Tavo robotas“, kurie taip pat pagamino keliasdešimt apsauginių skydų mūsų gydytojams. 

Už paramą 819 litrų dezinfekcinio skysčio rankoms – UAB „Kurana“, kuriuo naudojasi ne tik Šilutės ligoninės darbuotojai ir pacientai, bet ir šiuo dezinfekciniu skysčiu Įstaiga dalinasi su Mobiliajame patikros punkte, dirbančiais darbuotojais. 

Šilutės restoranui „Kitchen Inn“ ir picerijai „Toto pizza“, kurie nuo pat pirmos karantino dienos neatlygintinai tiekė mūsų darbuotojams maistą. 
 
Tiek juridiniams, tiek fiziniams asmenims už Jų supratingumą ir gerumą, iš kurių gauta 1770 eur (200331). Iš jų mūsų gydymo įstaigos darbuotojų apsaugai buvo nupirkta 1250 vnt. medicininių kaukių, 254 vnt. respiratorių. 
 
Šilutėje spaudos ir reklamos gamybos paslaugas teikiančiai įmonei „Reklamos priedai“, kurie pagamino ir padovanojo mūsų medicinos personalui lipdukus su užrašu: „Aš lieku darbe dėl tavęs, lik namuose dėl manęs".  Jų parama taip pat labai svarbi informuojant visuomenę apie būtiną žmonių saviizoliaciją, siekiant sustabdyti koronaviruso plitimą ir išsaugojant brangiausią – gyvybes. 
 
Šilutiškių šeimynai Eglei ir Andriui Cibauskams už 120 vnt. apsauginių skydų. Džiaugsminga tai, kad prie šių skydų gamybos finansiškai prisidėjo ir daugiau šilutiškių, kurių dėka Eglės vyras Andrius ir pagamino apsauginius skydelius, kurie buvo įteikti mūsų ligoninės gydytojams. 
 
Rasai Čeremnovai iš Bikavėnų už gardžiuosius pačios keptus skanėstus - skruzdėlynus. Gardėsiai buvo perduoti Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus kolektyvui. 
 
VšĮ Laisvės TV inicijuojamai paramos medikams kampanijai „Laikykitės, medikai!“ už 1800 vienkartinių kaukių, FFP2 respiratorių - 2300, kombinezonų - 20 vnt.
 
Nuoširdus Ačiū Jums visiems!
 
Informacija bus nuolat atnaujinama. 
 
Šilutės ligoninės kolektyvas