Šilutės ligoninė skelbia pakartotinį aukcioną

2021 12 22

VšĮ Šilutės ligoninė parduoda:

Greitosios pagalbos automobilį „Fiat Scudo“ (2001 m., be TA, kėbulas pažeistas korozijos, mechaninė pavarų dėžė, baltos spalvos, registruotas Lietuvoje). Pradinė pardavimo kaina – 210 Eur.

Aukciono sąlygos:

1. Turto valdytojas – VšĮ Šilutės ligoninė;
  2. Aukciono pradžia – 2021 m. gruodžio 29 d. 9.30 val.
  3. Registracija į aukcioną bus vykdoma 2021 m. gruodžio 29 d. iki 9:15 val.
  4. Aukciono vieta – Šilutės ligoninės salė (3 korpusas), Rusnės g. 1, LT- 99185  Šilutė.
  5. Minimalus kainos didinimo intervalas – 20 Eur.
  6. Įstaiga aukciono dalyvių asmens duomenis tretiesiems asmenims atskleisti gali tik asmens duomenų apsaugą reguliuojančių teisės aktų nustatytais atvejais.
  7. Kontaktinis asmuo: Ramūnas Kuzas, VšĮ Šilutės ligoninė, Rusnės g. 1, Šilutė, el. paštas ramunas.kuzas@silutesligonine.lt.
  8. Turto apžiūra: Rusnės g. 1, Šilutė, prieš tai sutarus su kontaktiniu asmeniu Ramūnu Kuzu, tel. 8 687  53851.

Dalyvavimas aukcione nemokamas. Dalyvauti aukcione gali juridiniai ir fiziniai asmenys.  Aukcionas gali būti vykdomas, jeigu jame dalyvauja ne mažiau kaip 2 dalyviai. Aukciono dalyviui siūlant kainą aukcione laikoma, kad jis susipažino ir įvertino perkamos transporto priemonės techninę būklę, komplektaciją bei jokių priekaištų pardavėjui dėl jos neturi. Pirmoji aukciono dalyvių siūloma kaina turi būti ne mažesnė už pradinę pardavimo kainą. Kiekvieno kito aukciono dalyvio siūloma kaina turi būti ne mažesnė už prieš tai pasiūlytą kainą, padidintą ne mažiau kaip minimaliu kainos didinimo intervalu.

Už aukcione įsigytą turtą atsiskaitoma pavedimu, pervedant pinigus į VšĮ Šilutės ligoninės banko sąskaitą Nr. LT457180700000130002 ( AB Šiaulių bankas Šilutės KAC) ne vėliau kaip per 5 darbo dienas po pateiktos išankstinio apmokėjimo sąskaitos faktūros išrašymo datos.

Turtą pirkėjas iš saugojimo vietos išsigabena pats. Papildoma informacija teikiama tel. 8 687  53851.