Naujienos

Šilutės ligoninėje atnaujinamas Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius

2020 01 14Šiuo metu Šilutės ligoninėje atliekami remonto darbai – gražinamas Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius. Planuose atnaujinti ir Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrių.  
 
Nuo sausio Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus prieigose vyksta remontas. Planuose suremontuoti visą skyrių, tačiau ne iš karto. Remonto darbai planuojami taip, kad nesukeltų nepatogumų nei gydytojams, nei pacientams. „Norime, kad reabilitacijos skyrius dirbtų ir remonto metu. Žinoma, darbininkams teks paplušėti vakarais, kartais ir savaitgaliais, tačiau tik tokiu būdu galėsime ir toliau suteikti visas reikalingas paslaugas pacientams“, - sakė Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas Viktoras Šileikis. Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje keičiama grindų danga, durys, tvarkomos sienos, lubos. 
 
Taip pat gražinamos ir buvusios Traumatologijos skyriaus patalpos. Planuojama, kad ten įsikurs dalis Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus pacientų, 2-5 lovos bus skirtos paliatyviems pacientams. 
 
„Džiaugiamės ir tikimės, kad remonto darbai neužsitęs. Nekantraujame, kada galėsime įsikelti į naujas patalpas. Tuomet pacientams ir personalui užtikrinsime geresnes sąlygas", - anksčiau sakė Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus vedėja Nijolė Ramanauskienė. Planuojama pacientus įkurdinti dvivietėse palatose. 
Šilutės ligoninės inf.