Šilutės ligoninėje keičiasi medicininių kaukių dėvėjimo tvarka

2022 06 07

Atsižvelgiant į esamą epidemiologinę situaciją Šilutės rajone, Šilutės ligoninės darbuotojams, pacientams ir pacientus lankantiems asmenims, neturintiems ūminei kvėpavimo takų infekcijai arba gripui būdingų simptomų, medicininių kaukių dėvėjimas yra rekomenduojamas.

PACIENTŲ LANKYMO TVARKA:

• VšĮ Šilutės ligoninėje gydomi pacientai gali būti lankomi tik leidus gydančiam ar budinčiam gydytojui ar skyriaus vedėjui.
  • Pacientą lankyti gali asmenys, neturintys ūmių kvėpavimo takų infekcijų simptomų (pvz. karščiavimo, slogos, kosulio, pasunkėjusio kvėpavimo).
  • Pacientai gali būti lankomi 11.00 - 13.00 val. ir 16.00 - 18.00 val.
  • Vieną pacientą gali lankyti vienas lankytojas vieną kartą per dieną ne ilgiau kaip 15 min.
  • Lankomam pacientui ir lankytojui rekomenduojame dėvėti medicininę kaukę arba respiratorių.
  • Lankytojas įėjęs į ligoninės patalpas ir skyrių privalo dezinfekuoti rankas.

Prašome VšĮ Šilutės ligoninėje nesilankyti turint ūmių kvėpavimo takų infekcijų simptomų.