Šilutės ligoninės laikino vadovo pareigas pavesta eiti gydytojui Algiui Starkui

2021 10 05

Šilutės ligoninės steigėjo, Šilutės rajono savivaldybės pavedimu, nuo šių metų spalio 5 dienos vyriausiojo gydytojo pareigas laikinai eina gydytojas chirurgas, Chirurgijos - traumatologijos skyriaus vedėjas Algis Starkus.

Nuo 1985 m. Šilutės ligoninėje dirbantis gydytojas chirurgas Algis Starkus - gerbiamas pacientų, vertinamas kolegų. 2010-aisiais A. Starkus buvo išrinktas Šilutės ligoninės „Metų gydytoju“, prieš keletą metų tuometinis Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga jam suteikė Nusipelniusio gydytojo vardą ir įteikė Garbės ženklą.

Gydytojui chirurgui nesvetima vadovavimo patirtis, nuo 2016 m. jis VšĮ Šilutės ligoninės Chirurgijos – traumatologijos skyriaus vedėjas. Ankščiau jam yra tekę vadovauti Ligoninės Traumatologijos, Hemodializių skyriams ir Audito grupei. A. Starkaus sėkmę karjeroje lėmė įgyta patirtis, profesinės žinios ir asmeninės savybės.

Šilutės rajono savivaldybė skelbs konkursą vyriausiojo gydytojo pareigoms užimti. Informuojame pacientus, kad Šilutės ligoninėje teikiama būtinoji pagalba, ambulatorinės ir stacionarinės paslaugos ir šiuo metu taip reikalinga pagalba sergant COVID-19 liga.

Laikinai vyr. gydytojo pareigas einantis A. Starkus interesantus iš išorės priims kiekvieną pirmadienį – ketvirtadienį, nuo 16 iki 16.45 val. su išankstine registracija tel. (8 441) 61043.

Viešoji įstaiga Šilutės ligoninė – Pamario krašto gydymo įstaiga, teikianti antrinio lygio asmens sveikatos priežiūros paslaugas. Ligoninės administracija, čia dirbančių gydytojų, slaugytojų, kitų medicinos darbuotojų komanda siekia, kad pacientai gautų aukščiausios kokybės paslaugas.