Naujienos

Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas – Viktoras Šileikis

2019 12 05Gruodžio 5 d. Šilutės ligoninėje darbą pradėjo naujasis vyriausiasis gydytojas, ortopedas traumatologas Viktoras Šileikis. Iki šiol V. Šileikis ėjo Šilutės ligoninės Konsultacinės poliklinikos vedėjo pareigas.
 
Naująjį gydymo įstaigos vadovą Šilutės ligoninės bendruomenei pristatė Šilutės r. savivaldybės vadovai: meras Vytautas Laurinaitis, vicemeras Sigitas Šeputis, Administracijos direktorius Virgilijus Pozingis. Svečiai įteikė V. Šileikiui dovanų, nuo kolegų gėlių puokštę įteikė ir Šilutės ligoninės vyr. gydytojo pavaduotojas medicinai Tomas Grenoveckas. Naujajam vyriausiajam gydytojui palinkėta sėkmingo darbo, teisingų sprendimų, sėkmės ir sveikatos.  
 
„Linkiu susikaupimo ir ramybės laukiant Kūčių ir šv. Kalėdų. Pamirškime pyktį, nepasitenkinimą, apmąstykime savo nuveiktus darbus.Linkiu kolektyvui supratingumo ir darnos. Būkite vieningi! Su viltimi, su šilumos žiburiu laukime didžiųjų švenčių, gražiai bendradarbiaukime ateityje, kiekvienas pagalvodamas apie save, apie kolegas, vienas kitą palaikydami“, – sveikinimo žodį Šilutės ligoninės kolektyvui tarė V. Laurinaitis.
 
Priminsime, kad lapkritį įvyko konkursas užimti Šilutės ligoninės vyriausiojo gydytojo pareigas. Į gydymo įstaigos vadovo vietą pretendavo penki kandidatai, iš kurių du pateko į antrąjį etapą. Tai Šilutės ligoninės gydytojai – ortopedas traumatologas Viktoras Šileikis ir chirurgas Algis Starkus. Po antrojo etapo – susitikimo su Šilutės r. savivaldybės meru – paaiškėjo konkurso nugalėtojas – gydytojas Viktoras Šileikis. Gavus teigiamą Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) išvadą, Šilutės r. savivaldybės meras trečiadienį pasirašė potvarkį, kuriuo nuo ketvirtadienio V. Šileikis pradėjo eiti Šilutės ligoninės vyriausiojo gydytojo pareigas. 
 
 
Šilutės ligoninės inf.