Naujienos

Socialinė kampanija „Nekišk kyšio. Padėkok gydytojui“

2019 06 14„Padėkok medikui. NE KYŠIS GYDO" - tai užrašas ant atvirutės, raginantis atsidėkoti medikui ne kyšiu, bet padėka. Mėnesį VšĮ Šilutės ligoninės pacientai aktyviai dėkojo ne tik mūsų gydytojams, bet ir slaugytojoms už rūpestingumą ir dėmesį, kiekvienam skyriui ir kartu visai ligoninės bendruomenei už profesionalumą. Tai Sveikatos apsaugos ministerijos inicijuota akcija „Nekišk kyšio. Padėkok gydytojui“.

Šią akcija skatinami pacientai atsisakyti kyšininkavimo ir padėkoti medikams viešai, kartu ugdyti pacientų savimonę ir mokyti pacientus atsidėkoti gydytojui be kyšio bei skaidrumui gydymo įstaigose didinti. 

„Ačiū už profesionalumą", „Dėkoju už sąžiningai atliktą darbą, humoro jausmą, paslaugumą“, „Ačiū už nuoširdumą, šypsenas ir pagalbą“, „Už nuoširdumą, operatyvų ir kvalifikuotą gydymą", „Dėkoju visai Šilutės ligoninės bendruomenei. Jūs tikri profesionalai ir puiki komanda“, „Nuoširdžiai dėkoju už padrąsinanti žodį, malonų ir šiltą bendravimą“ - tai tik maža dalis padėkų, kurias pacientai užrašė ant atviručių. Dalis atviručių su padėkomis jau perduotos adresatams. 

Atvirutes padėkoms vis dar galite rasti Konsultacinėje poliklinikoje, antrame aukšte, ligoninės skyriuose. Užrašę padėką, įmeskite ją į specialų voką ir pradžiuginkite jums pagalbą suteikusį gydytoją ar slaugytoją. 

Taip pat gražų atsiliepimą galite palikti ir ligoninės Facebook paskyroje https://www.facebook.com/silutesligonine/ arba atsiųskite ją el. paštu padeka@silutesligonine.lt

Daugiau akimirkų iš akcijos „Nekišk kyšio. Padėkok gydytojui“ rasite ligoninės Facebook paskyroje

 

Šilutės ligoninės administracija