Svarbi informacija: paslaugų apribojimai iki lapkričio 9 dienos

2020 10 30

Šiandien, spalio 30-ąją, Šilutės ligoninės 6 darbuotojams nustatyti teigiami COVID-19 tyrimo rezultatai. Šiuo metu yra atliekamas epidemiologinis tyrimas, aiškinamasi darbuotojų užsikrėtimo aplinkybes.

Siekiant, kuo greičiau suvaldyti COVID-19 ligos plitimą, visiems gydymo įstaigos darbuotojams ir pacientams atliekami COVID-19 tyrimai. Šilutės mobiliajame patikros punkte didinamas atliekamų COVID-19 tyrimų skaičius iki 100-110.

Iki lapkričio 9 dienos pacientai nebus stacionarizuojami į Vidaus ligų skyrių, stabdomos planinės operacijos bei konsultacijos ir kitos teikiamos paslaugos atvykstantiems pacientams. Taip pat draudžiamas pacientų lankymas.

Pacientai, kuriems artimiausiu laiku buvo suplanuotos konsultacijos ar operacijos, apie paslaugų atidėjimą bus informuoti telefonu.

Apie pasikeitimus informuosime artimiausiu metu.

Šilutės ligoninės inf.