Vaikui trūksta vitamino D: kur kreiptis?

2019 10 08

VšĮ Šilutės ligoninėje Konsultacinėje poliklinikoje dirba vaikų endokrinologė Indrė Margelienė. Gydytoja konsultuoja dėl vaikų ir paauglių cukrinio diabeto, viršsvorio, skydliaukės veiklos ar vystymosi raidos sutrikimų. Pastaruoju metu tėvai vis dažniau kreipiasi ir po vitamino D tyrimo, kurio trūksta daugeliui vaikų.

Pagrindinė priežastis – per mažai laiko praleidžiama gryname ore, o ypač saulėje. Nuo spalio iki balandžio mėnesio vaikų endokrinologė rekomenduoja tiek vaikams, tiek suaugusiems vartoti vitaminą D, tačiau tik įvertinus tyrimo rezultatus galima nuspręsti, koks būtinas tolimesnis gydymas, vitamino D vartojimo kiekis. Atvykus su šeimos gydytojo siuntimu ir vitamino D tyrimo rezultatais į Šilutės ligoninę, vaikų endokrinologė įvertins tyrimo rezultatus, atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

Konsultacija nemokama.

Registruotis vaikų endokrinologės Indrės Margelienės konsultacijai galite telefonu 8 441 610 40 arba internetu http://ipr.silutesligonine.lt, atvykę į Konsultacinę polikliniką, adresu Rusnės g. 1, Šilutė.