Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Už sėkmingą kovą su koronavirusu - apdovanojimas Šilutės ligoninės vadovui ir slaugytojoms

Liepos 15-ąją, trečiadienį Klaipėdos universiteto mažojoje Auloje Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga apdovanojo 95 Klaipėdos regiono gydymo ir sveikatos priežiūros įstaigų medikus, kurių pastangos padėjo sėkmingai suvaldyti COVID-19 pandemiją. Specialiai sukurti medaliai „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“ įteikti Šilutės ligoninės vyriausiajam gydytojui, Šilutės r. savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro vadovui Viktorui Šileikiui, Šilutės mobilaus punkto darbuotojoms – koordinatorei Jūratei Pozingienei, Šilutės ligoninės bendrosios praktikos slaugytojoms Virginijai Andrijauskienei ir Danutė Vitkauskienei. 

Sveikinimai, padėkos

Apdovanojimų ceremonijos metu A. Veryga pasidžiaugė, jog Lietuva užima garbingą 5-ąją vietą tarp šalių, kurios sėkmingai susitvarkė su pirmuoju pandemijos etapu. „Stengiamės aplankyti regionus, padėkoti žmonėms ir tai ne tik medikai. Greta jų dirbo pareigūnai, savanoriai, šauliai, kiti žmonės, kurie saugojo ir užtikrino visų saugumą. Didelė armija žmonių, kurie viską padarė, kad Lietuva dabar būtų šiame garbingame šalių penketuke geriausiai suvaldžiusi pirmąją pandemijos fazę“, - kalbėjo sveikatos apsaugos ministras.

SAM 2555  1594895051 16877bh

Įteikdamas medalius sveikatos apsaugos ministras A. Veryga dėkojo medikams už ryžtą, atsakomybę ir pasiaukojimą dirbant pirmosiose kovos prieš koronavirusą gretose. Jis pažymėjo, kad suvaldyti pandemiją padėjo ne tik profesionalus darbas su pacientais, bet ir medikų teiktos idėjos bei pasiūlymai, jų inicijuotos naujovės. „Kai pasaulis susidūrė su šiuo nauju virusu, jūs stojote į pirmąsias kovos gretas net iki galo nežinodami, kas yra priešas. Tačiau pasitelkę drąsą, profesionalius įgūdžius ir šaltą protą neleidote virusui įsigalėti ir išgelbėjote daug gyvybių. Jūsų dėka šiandien kitos šalys kalba apie Lietuvos sėkmės istoriją. O mes galime pridurti, kad tai buvo milžiniškų pastangų, nuoširdaus noro padėti ir pavyzdinio komandinio darbo istorija“, – per apdovanojimų ceremoniją kalbėjo A. Veryga.  

Jis susirinkusiesiems linkėjo daugiau laiko skirti sau, gerai pailsėti, sukaupti jėgų, kad prireikus vėl visos bendruomenės susivienytų kovai su virusu. 

Ministrui antrino ir Seimo narys Antanas Vinkus bei Lietuvos gydytojų vadovų sąjungos Tarybos pirmininkas Darius Steponkus, gražius žodžius tarė svečiai. 

 

Šilutės ligoninės inf. 

 

 

<SFJ>Liepos 15-ąją, trečiadienį Klaipėdos universiteto mažojoje Auloje Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga apdovanojo 95 Klaipėdos regiono gydymo ir sveikatos priežiūros įstaigų medikus, kurių pastangos padėjo sėkmingai suvaldyti COVID-19 pandemiją. Tarp apdovanotųjų – Šilutės r. savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro komandos nariai ir Mobilaus patikros punkto darbuotojai.

<SFS>Specialiai sukurti medaliai „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“ įteikti Šilutės ligoninės vyriausiajam gydytojui, Šilutės r. savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro vadovui Viktorui Šileikiui, Šilutės mobilaus punkto darbuotojoms – koordinatorei Jūratei Pozingienei, Šilutės ligoninės bendrosios praktikos slaugytojoms Virginijai Andrijauskienei ir Danutė Vitkauskienei bei Šilutės visuomenės sveikatos biuro direktorei Kristinai Surplei.

<PA1>Sveikinimai, padėkos

<SFS>Apdovanojimų ceremonijos metu A. Veryga pasidžiaugė, jog Lietuva užima garbingą 5-ąją vietą tarp šalių, kurios sėkmingai susitvarkė su pirmuoju pandemijos etapu. „Stengiamės aplankyti regionus, padėkoti žmonėms ir tai ne tik medikai. Greta jų dirbo pareigūnai, savanoriai, šauliai, kiti žmonės, kurie saugojo ir užtikrino visų saugumą. Didelė armija žmonių, kurie viską padarė, kad Lietuva dabar būtų šiame garbingame šalių penketuke geriausiai suvaldžiusi pirmąją pandemijos fazę“, - kalbėjo sveikatos apsaugos ministras.

Įteikdamas medalius sveikatos apsaugos ministras A. Veryga dėkojo medikams už ryžtą, atsakomybę ir pasiaukojimą dirbant pirmosiose kovos prieš koronavirusą gretose. Jis pažymėjo, kad suvaldyti pandemiją padėjo ne tik profesionalus darbas su pacientais, bet ir medikų teiktos idėjos bei pasiūlymai, jų inicijuotos naujovės. „Kai pasaulis susidūrė su šiuo nauju virusu, jūs stojote į pirmąsias kovos gretas net iki galo nežinodami, kas yra priešas. Tačiau pasitelkę drąsą, profesionalius įgūdžius ir šaltą protą neleidote virusui įsigalėti ir išgelbėjote daug gyvybių. Jūsų dėka šiandien kitos šalys kalba apie Lietuvos sėkmės istoriją. O mes galime pridurti, kad tai buvo milžiniškų pastangų, nuoširdaus noro padėti ir pavyzdinio komandinio darbo istorija“, – per apdovanojimų ceremoniją kalbėjo A. Veryga ir susirinkusiesiems linkėjo daugiau laiko skirti sau, gerai pailsėti, sukaupti jėgų, kad prireikus vėl visos bendruomenės susivienytų kovai su virusu. Ministrui antrino ir Seimo narys Antanas Vinkus bei Lietuvos gydytojų vadovų sąjungos Tarybos pirmininkas Darius Steponkus. Padėka ministrą pradžiugino Kretingos r. savivaldybės meras Antanas Kalnius, kuris nuo visų susirinkusiųjų A. Verygai įteikė gėlių puokštę: „Žmogus ir jo komanda darė darbus, kuriuos mes jausdavome nakties metu, kai ateidavo sprendimai. Jausdavome pastovią šio žmogaus priežiūrą, kad mes nenukryptume nuo teisingo kelio. Mes matėme jo stiprią ranką, matėme jo darbą, už kurį neretai gavo velnių. Šis žmogus nusipelnė Klaipėdos regiono medikų, visų susirinkusiųjų padėkos“.

<AUTO>Viktorija SKUTULIENĖ

 

Apdovanojimai

 

medalis

<F>Šį specialiai kurtą medalį „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“ gavo 95 Klaipėdos regiono medikai, slaugytojos, specialistai, kiti darbuotojai.

Danutė

<F>Šilutės ligoninės bendrosios praktikos slaugytoja Danutė Vitkauskienė atsiima sertifikatą ir medalį iš Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos rankų.

Slaugytojos

<F>Apdovanotos Šilutės mobilaus punkto darbuotojos – koordinatorė Jūratė Pozingienė (kairėje), Šilutės ligoninės bendrosios praktikos slaugytojos Virginija Andrijauskienė ir Danutė Vitkauskienė.

 

Su ministru

<F>Medalis įteiktas ir Šilutės r. savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro direktorei Kristinai Surplei

 

vadovas

<F>Specialiai sukurti medalis įteiktas ir Šilutės ligoninės vyriausiajam gydytojui, Šilutės r. savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro vadovui Viktorui Šileikiui.

 

bendra

 

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt

Sekite mus

facebook logos PNG19751


.2


Informuojame,

kad dėl išankstinės registracijos palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugoms gauti galima kreiptis
tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

į svetaine plakatas korupcija thumb medium400 0