Apie mus
Viešoji įstaiga Šilutės ligoninė – vienintelė Pamario krašto gydymo įstaiga, teikianti antrinio lygio asmens sveikatos priežiūros paslaugas.
  
Mes siekiame, kad pacientai gautų aukščiausios kokybės paslaugas, kurias teikia ilgametę patirtį sukaupę ir didžiausią kvalifikaciją turintys mūsų gydytojai, kitų sričių specialistai. 
 
 
Nuomonės

Esu labai dėkingas Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus gydytojai Viktorijai Paulauskaitei ir visai jos komandai rugpjūčio 9 dieną budejusioms ir suteikusios man pagalbą. Ačiū Jums visoms už nuoširdų rūpestį, išsamią konsultaciją. 

Pagarbiai Algirdas

2020-08-09
Nuoširdžiai dėkojame VšĮ Šilutės ligoninės chirurgui gydytojui Pauliui Vaitiekūnui, anesteziologui ir visai komandai už atliktą operaciją mūsų brangiam šeimos nariui Genadijui. Jūsų operatyvumo ir profesionalumo dėka  vėl džiaugiamės gyvenimu ir  galime būti naudingi visuomenei.  Jūsų gerumo sėklytė pasėta mūsų širdyse, augina gerumo daigelius, kuriuos pasidalinsime su artimaisiais, draugais ir pažįstamais. Ir tegul  sklinda gerumas po visą Pasaulį... Žemai lenkiame galvas Jūsų visam Chirurgijos - Traumatologijos skyriaus personalui, esame dėkingi už puikią priežiūrą ir malonų slaugymą. Dievo  palaimos Jums ir Jūsų šeimoms, Jūsų gyvenimo keliuose!

Su Pagarba ir Meile, G. S. žmona, vaikai, anūkai

2019-12-30

Daug kartų gulėjau Jūsų ligoninės slaugos ir palaikymo skyriuje ir  esu labai patenkinta. Noriu padėkoti  skyriaus gydytojai -vedėjai  N.R. už šilumą ir gerumą, už dėmesingumą ir nuoširdų bendravimą su pacientais. Malonu, kai gydytoja, lyg geras tikras draugas, su šypsena su palaikymu ramina žmogų ir pakelia iš nevilties. Ši gydytoja yra iš pašaukimo. Taip pat, dėkoju visam nuostabiam personalui: slaugytojoms, padėjėjoms ir visiems darbuotojams už visą skyriaus šilumą. Tegul Dievas jiems siunčia stiprybės, kantrybės Jūsų  sunkiame ir nelengvame darbe. 

Su pagarba, Č.Ona

2019-12-02