Chirurgijos-traumatologijos skyrius

Chirurgijos-traumatologijos skyriuje teikiamos stacionarinės ir dienos chirurgijos paslaugos. Tai planinė sveikatos priežiūros paslauga, kai pacientui operacija atliekama jo atvykimo į stacionarą dieną. Po operacijos pacientus per 24 valandas (kitais atvejais per 48 valandas) išleidžiamas gydytis ambulatoriškai. 


L.e.p. skyriaus vedėjas – gydytojas ortopedas traumatologas Karolis Zinkevičius
Gydytojai ortopedai traumatologai – G. Drūlia, A. Budnikas, A. Pauža, Ž. Dominas, T. Liebus, A. Lebedev
Gydytojai chirurgai – A. Starkus, T. Grenoveckas, K. Tarasevičius, V. Žvirblis, A. Kulakov
Gydytojas urologas - E. Padimanskas
Gydytoja akušerė-ginekologė – M. Strakšienė
Vyresnioji slaugytoja - Vita Mockuvienė

Skyriaus telefonas (8 441) 61 046


Šilutės ligoninėje atliekamos laparoskopinės operacijos, kai naudojant sudėtingą vaizdo endoskopinę aparatūrą per kelis mažus pjūvius atliekamos sudėtingos pilvo organų operacijos. 

VšĮ Šilutės ligoninėje atliekamos visos antro lygio skubios ir planinės operacijos: skrandžio, tulžies pūslės, išvaržų, venų ir kitos operacijos bei visos skubios pilvo ir krūtinės ląstos operacijos. Operaciniu būdu gydomi įvairių vietų pūliniai. Gydomi ir tiriami ligoniai dėl įtariamos chirurginės patologijos. Operacijos   atliekamos taikant šiuolaikinius metodus ir būdus.

Chirurgijos-traumatologijos skyriuje gydomi pacientai, patyrę įvairias traumas (kaulų lūžimai, audinių sumušimai, lengvo laipsnio nudegimai, nušalimai bei lengvo laipsnio galvos traumos ir kt.), gydomi pacientai dėl įvairių ortopedinių susirgimų. Skyriuje šiuolaikiškai gydomos ir operuojamos visos traumos, siuvamos žaizdos, sausgyslės, plyšę raumenys, trūkę raisčiai, atliekama visų kaulų lūžių sintezė, artroskopinės operacijos, endoprotezavimas.

Skyriuje daromos ir ortopedinės bei rekonstrukcinės operacijos. Daugiausia kaulų lūžimai gydomi operaciniu būdu, panaudojant lūžių stabilizacijai šiuolaikines medicinos priemones.

Šilutės ligoninėje beveik visos tulžies pūslės pašalinimo operacijos atliekamos laparoskopiniu būdu.