Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius akredituotas teikti pirmo reabilitacijos etapo (stacionare gydomiems ligoniams ir ambulatoriniams ligoniams) bei ambulatorinės reabilitacijos paslaugas pacientams, sergantiems nervų sistemos, inkstų, ginekologinėmis ligomis, esant judamojo-atramos aparato pažeidimams. Esant judamojo-atramos aparato pažeidimams ambulatorinės reabilitacijos paslaugos atliekamos ir vaikams. Ambulatorinę reabilitaciją lankantiems pacientams (pagal indikacijas) taikomos fizioterapijos, kineziterapijos, ergoterapijos, masažo procedūros. 

Pacientai gydytojo reabilitologo konsultacijai atvyksta su šeimos gydytojo siuntimu. Gydytojas reabilitologas paskiria procedūras ir kontroliuoja gydymą. Pacientams, kurie negali gauti iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto apmokamų reabilitacijos paslaugų, gali būti suteiktos mokamos reabilitacijos paslaugos. Taip pat, pacientui pageidaujant  teikiamos ir papildomos mokamos reabilitacijos procedūros.


L.e.p. skyriaus vedėja Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Lina Minkevičiūtė
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Dalia Murauskienė
Vyresnioji slaugytoja Jūratė Pozingienė 
.
Dėl paskirtų medicininės reabilitacijos procedūrų perkėlimo į kitą laiką arba atšaukimo, skambinti tel. +370 441 61 055.
Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbo laikas nuo  8.00 iki 16.00 val.

Apie 80 proc. ligoninėje gydomų pacientų reikia taikyti pavienes reabilitacines procedūras, kad greičiau sumažėtų ligos simptomai ir pagėrėtų bendra būklė. Skyriuje atliekamos kineziterapijos, ergoterapijos, masažas, povandeninis ir vakuuminis masažai ir įvairios fizioterapijos procedūros. Ambulatorinę reabilitaciją lankančius pacientus konsultuoja psichologas, socialinis darbuotojas, logopedas. 

Šiame skyriuje naudojami mikrobangų ir induktotermijos aparatai, magnetoterapijos aparatas su kušete, impulsinių srovių, kompresinės terapijos aparatai, kompiuterizuotas stuburo tempimo aparatas bei darsonvalio aparatas – kraujotakos susirgimams.