Hemodializės skyrius

 

Hemodializės procedūra - tai pakaitinė inkstų terapija. Šios procedūros reikalingos pacientams su įvairiais susirgimais, kai inkstai nebeatlieka savo funkcijų. Kai kuriems pacientams transplantuojamas donorinis inkstas, daugumai šios procedūros taikomos iki gyvenimo pabaigos.Šiandien tai nedidelis, bet modernus 5 lovų skyrius. Procedūrų metu pacientai gali žiūrėti televizorių, klausytis muzikos. Jau 24 metus tokios procedūros atliekamos Šilutės ligoninės hemodializių skyriuje, kuris daugeliui pacientų yra tarsi antri namai. Jos atliekamos pacientams po 4 valandas tris kartus per savaitę.

Skyriuje dirba gydytoja nefrologė Žydrė Dobilinskienė
Skyriaus telefonas (8 441) 61 044

„Skyriuje gera, kokybiška vandens valymo sistema, šiuolaikiška aparatūra, priemonės, kurių dėka ilgėja hemodializuojamų pacientų gyvenimo trukmė“, - gydytoja-nefrologė Žydrė Dobilinskienė.
 
Sėkmingas skyriaus darbas priklauso ne tik nuo aparatūros, bet ir nuo skyriuje dirbančios komandos – rūpestingų slaugytojų. „Pacientai mums kaip šeima. Juk su jais susitinkame dažniau nei galbūt savo artimaisiais. Su kai kuriais iš gydomų ligonių bendraujame jau keliolika metų, todėl apie juos žinome beveik viską“, - gydytoja-nefrologė Žydrė Dobilinskienė.